ANTALYA: MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI UYSAL, CHP İLE BAĞLARINI KOPARDI MI ? İn Kulislerde “Ümit Uysal, içinde bulunduğu durumdan kurtulmak için arayışta” yorumları yapılırken; Antalyalı CHP’liler de “CHP Genel Merkezi Başkan Uysal’ı…

" /> ANTALYA: MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI UYSAL, CHP İLE BAĞLARINI KOPARDI MI ? – Siyaset Antalya TV – Antalya'nın Siyaset Haberleri

ANTALYA: MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI UYSAL, CHP İLE BAĞLARINI KOPARDI MI ?

by admin 2.376 görüntüleme0

ANTALYA: MURATPAŞA BELEDİYE BAŞKANI UYSAL, CHP İLE BAĞLARINI KOPARDI MI ?

İn

Kulislerde “Ümit Uysal, içinde bulunduğu durumdan kurtulmak için arayışta” yorumları yapılırken; Antalyalı CHP’liler de “CHP Genel Merkezi Başkan Uysal’ı gözden çıkardı mı?” sorusuna yanıt bulmaya çalıştıkları belirtildi.

CHP’li Antalya Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın hafta sonu Konyalatı Belediyesinin Feslikan Yaylası’nda düzenlediği entiklik için Antalya’ya gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu hava alanında karşılamaya ve uğurlamaya gitmemesi, Antalya siyaset gündemine bomba gibi düştü!

Soruşturmalar yüzünden sıkıntılı günler geçiren Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın, CHP Lideri Kılıçdaroğlu’nu Antalya hava alanında karşılayan heyetin içinde olmaması, beraberinde ilginç yorumları da getirdi.

“CHP ile bağlarını kopardı, Meral Akşener’in kuracağı yeni partiye kapağı atacak” yorumlarının yapıldığı Antalya siyaset kulislerinde, Başkan Uysal’ın pazartesi günü de Ankara’ya “Adalet Kurultayı” için çağırılan Belediye Başkanlarının arasında olmaması, Başkan Uysal hakkında yapılan yorumları alevlendirdi!

Kulislerde “Ümit Uysal, içinde bulunduğu durumdan kurtulmak için arayışta” yorumları yapılırken; Antalyalı CHP’lilerin de “CHP Genel Merkezi Başkan Uysal’ı gözden çıkardı mı?” sorusuna yanıt bulmaya çalıştıkları belirtildi.

Kaynak

Gündem otuz beş

İzmir

 

Antalya Haber