CHP’DE BU YAŞANANLARIN BİR SORUMLUSU YOK MU ?KİM CHP’DEN ADAY YAPTI? KİM ÖNERDİ KİMSE BİLMİYOR MU ?KILIÇTAROĞLU AÇIKLAMALI ? CHP’nin bir önceki cumhurbaşkanlığı seçiminde MHP ile birlikte aday gösterdiği Ekmeleddin…

" /> CHP’NİN BİR ÖNCEKİ ADAYI…Ekmelettin İhsanoğlu tıpış tıpış Erdoğan’a oy verecekmiş – Siyaset Antalya TV – Antalya'nın Siyaset Haberleri

CHP’NİN BİR ÖNCEKİ ADAYI…Ekmelettin İhsanoğlu tıpış tıpış Erdoğan’a oy verecekmiş

by admin 2.071 görüntüleme0

CHP’DE BU YAŞANANLARIN BİR SORUMLUSU YOK MU ?KİM CHP’DEN ADAY YAPTI? KİM ÖNERDİ KİMSE BİLMİYOR MU ?KILIÇTAROĞLU AÇIKLAMALI ?

CHP’nin bir önceki cumhurbaşkanlığı seçiminde MHP ile birlikte aday gösterdiği Ekmeleddin İhsanoğlu, seçimde Erdoğan’a oy vereceğini açıkladı.

MHP’nin 24 Haziran’da Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı destekleme kararının ardından Ekmeleddin İhsanoğlu’nun oyunu kime vereceği merak konusu oldu.

İhsanoğlu, Odatv’nin “partisinin adayı olan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a oy verip vermeyeceği” sorusuna şu yanıtı verdi:

“Cumhurbaşkanlığı seçimi bittikten sonra bu konularda konuşmama kararı almış idim. Partiye davet edildim. Partiye katıldım, partinin milletvekili olarak parti disiplinine uymaktayım. O bakımdan, burada parti hangi tercihi yapıyorsa, ona ben katılıyorum.”

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, o dönem İhsanoğlu’nun adaylığına tepki gösterenlere “tıpış tıpış oy vereceksiniz” demişti.

Antalya Haber